Nyní akce! Při nákupu získáte až 300,-kč dárek!

Slevový program

Slevový program

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás množstevní a věrnostní program, jehož účelem je poskytování nadstandardních výhod stálým zákazníkům a zkvalitňování služeb na základě řádně vyplněných údajů.Po provedené registraci je nutné zadat v pravé části našeho E-shopu přihlašovací jméno a heslo a tím se přihlásíte do eshopu jako řádně zaregistrovaný návštěvník a ceny v E-shopu se Vám automaticky přepočítají dle Vaší aktuální slevy.

Bez přihlášení nelze uplatňovat nárok na slevu!!

Zákaznická věrnostní sleva

Zaregistrováním do našeho E-shopu www.rybarkrepelka.cz získáváte automaticky zákaznickou, věrnostní slevu ve výši 3% z ceny nákupu, která bude započtena do nákupního košíku již od prvního nákupu.

Množstevní slevy

Při nákupu nad 3.000,-Kč vč.DPH sleva 2% + 3% registrace = 5%
Při nákupu nad 5.000,-Kč vč.DPH sleva 3% + 3% registrace = 6%
Při nákupu nad 7.000,-Kč vč.DPH sleva 5% + 3% registrace = 8%
Při nákupu nad 10.000,-Kč vč.DPH sleva 7% + 3% registrace = 10%
Při nákupu nad 30.000,-Kč vč.DPH sleva 9% + 3% registrace =12%

Součástí slevového programu je poštovné ZDARMA při nákupu nad 3000,-!!!

Podmínky přijetí do věrnostního programu

Členem věrnostního programu se může stát osoba, která souhlasí s podmínkami zařazení do programu a vyplní pravdivě povinné údaje při registraci. Po zaregistrování se Vám ceny přepočítávají automaticky dle aktuální slevy.

Členem věrnostního programu se stává zákazník na základě svobodné vůle, která je vyjádřena zaregistrováním na internetovém obchodu a potvrzením souhlasu s obchodními podmínkami.

Zákazník může kdykoliv své členství zrušit, a to písemnou nebo elektronickou formou na kontaktní adrese našeho e-shopu.

Při objednávce prostřednictvím e-shopu se členem věrnostního programu automaticky stává každý zákazník, který splní podmínky pro přijetí. Pokud si zákazník e-shopu nepřeje z jakéhokoli důvodu být zařazen do věrnostního programu, může realizovat nákup bez registrace.

Výhody a slevy získané členstvím ve věrnostním programu platí jen pro nákupy realizované v internetovém obchodě!

Registrovaný zákazník se zavazuje neprodleně informovat o změně povinných údajů, uvedených v registraci uskutečněné prostřednictvím e-shopu www.rybarkrepelka.cz. Změnu údajů je možno realizovat, písemnou nebo elektronickou formou adresovanou na kontaktní adresu uvedenou v bodě 5.

Při změně údajů je nutné uvést Zákaznické číslo a jeden z identifikačních údajů zákazníka (jméno, příjmení,fakturační adresu...). Při nesplnění některého z předchozích bodů máme právo odmítnout registraci. Rybářské potřeby Křepelka zpracovávají osobní údaje v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů zaregistrované na jméno zákazníka, a to za účelem nabízení obchodu nebo služeb vyplývajících z činnosti Rybářských potřeb Křepelka.

Poskytnuté údaje budou sloužit pro potřeby naší firmy k analytickému, marketingovému, propagačnímu účelu a pro zkvalitnění služeb.

Registrovaní zákazníci berou na vědomí, že svůj souhlas mohou kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolat a firma Rybářské potřeby Křepelka tyto údaje zlikviduje.

Máte-li jakýkoliv dotaz ...

Odeslání zprávy. Všechna pole označená (*) jsou povinná.

Přihlášení / registrace